работа флуоресцентной краскойневидимая флуоресцентная краска
 • 100 мл.
  500 грн
 • 500 мл.
  1 550 грн
 • 1 л.
  2 900 грн
 • Білий колір вдень
 • Білий колір вдень
 • Біло-зелений колір вдень
 • Білий колір вдень
невидимая краска
 • 100 мл.
  500 грн
 • 500 мл.
  1 550 грн
 • 1 л.
  2 900 грн
 • Білий колір вдень
 • Білий колір вдень
 • Біло-зелений колір вдень
 • Білий колір вдень
невидимая краска
 • 100 мл.
  500 грн
 • 500 мл.
  1 550 грн
 • 1 л.
  2 900 грн
 • Білий колір вдень
 • Білий колір вдень
 • Біло-зелений колір вдень
 • Білий колір вдень
Краска для пометки денег
 • 100 мл.
  500 грн
 • 500 мл.
  1 550 грн
 • 1 л.
  2 900 грн
 • Білий колір вдень

Флуоресцентні фарби

Фарба, якою позначають грошові банкноти. Саме цей факт найбільш відомий про цей товар. Згадайте, скільки фільмів вийшло, в яких показували фінансові викриття з такою фарбою на руках у шахраїв чи викрадачів. У реальному світі мітки на купюрах не межа використання флуоресцентного покриття. Що це за матеріал, у чому його особливість і де його використовують, про це дізнаєтесь далі.

Флуоресцентна фарба: у чому її особливість?

Це не просто фарба, вона – особлива. Її ще називають невидимою чи прозорою. Насправді вона має кольорову, білу чи прозору структуру у звичайному стані. Під впливом ультрафіолетових променів світиться.

Її колір при цьому змінюється. Може набувати відтінок блакитного, зеленого, жовтого, червоного, фіолетового, рожевого кольору. Залежно від типу фарби її колір при світінні може мати різну насиченість та властивості. У жовтому, зеленому, червоному та рожевому кольорі вони найбільш популярні, тому що за рахунок пігменту в їхньому складі насиченість кольору висока, навіть при світінні УФ-лампи невеликої потужності.

Із чого її роблять?

В основу такого покриття входять флуоресцентний пігмент та прозора клейка основа. В акрилових фарбах це акриловий лак. Флуоресцентні – світяться за рахунок пігменту. Він має натуральну структуру, на кшталт органічної смоли, яка взаємодіючи з ультрафіолетом, починає світитися.

Цікавості

Вперше ефект флуоресценції виявили у мінералу флюориту. А в 1852 році такий ефект був знайдений у хініну – знеболювального порошку, яким лікували багато хвороб. Через півтора століття похідні хініну у невеликих кількостях почали додавати у напої – тоніки. Під ультрафіолетом вони мають гарне блакитне світіння. Не лише смачно, а й красиво.

9 особливостей якісної фарби з флуоресцентним ефектом:

 1. Насичене світіння при дії ультрафіолету. Тут все залежить від кількості шарів (максимально 3-4 шари).
 2. Стійкість до атмосферних опадів. Як правило, створена для використання в інтер'єрному та екстер'єрному дизайні.
 3. Стійкість до впливу миючих засобів. Флуоресцентна фарба купити яку ви вирішили для зовнішніх і внутрішніх робіт, а також для розпису тканин, має таку властивість.
 4. Однорідна структура. Всі фарби, що представлені у нас на сайті, мають рівну структуру. Однак, виходячи зі складових елементів та особливостей виготовлення, у їх складі є більш щільні частинки, які осідають на дні. Тому перед нанесенням такого покриття слід добре струсити банку та перемішати вміст.
 5. Швидке висихання. У будь-яких обробних роботах, важливий час висихання лакофарбового покриття. Чим швидше висихає, тим краще.
 6. Екологічно чистий склад.
 7. Нешкідливість для шкіри після висихання. У процесі нанесення необхідно дотримуватися запобіжних заходів і працювати в рукавичках. У висохлому стані фарба флуоресцентна безпечна для здоров'я людини, у тому числі і при контакті зі шкірою.
 8. Морозостійкість. Навіть за низьких температур зберігає свої властивості, особливо це стосується тканинних фарб і фарб для зовнішньої обробки.
 9. Висока міцність. Покриття навіть один шар добре тримається на поверхні, забезпечуючи тривалий термін служби.
 10. Зберігають здатність світитися тривалий час. На відміну від люмінесцентної, що насичується світлом і світить до 8-10 годин, така фарба світиться весь час за умови впливу УФ-лампи.

Цікавості

Починаючи з 1950 року, папір без винятку почали виробляти з використанням особливих елементів, які мають флуоресцентні властивості. У тому числі із целюлозою. В результаті листи виходять більш білими і до того ж світяться в ультрафіолеті. Найцікавіше, що така властивість нового паперу служить ще й для перевірки справжності історичних документів. Папір просто просвічують ультрафіолетом, а його реакція на промені дає можливість датувати її походження.

Ціна та сфери застосування унікального покриття

Залежно від призначення та властивостей, вартість фарби, що світиться під ультрафіолетовими променями, різна (ціни дивитися вище, біля фото товару).

Що стосується сфер застосування, то її використовують для:

 • Маркування грошей. Такий тип відрізняється прозорою структурою. Важливо, щоб при звичайному освітленні шар не було видно, і саме для цього фарба створена. Вона добре наноситься на банкноти, швидко висихає, але разом із цим має одну особливість – підвищену адгезію до шкіри рук. Це означає, що вона добре «чіпляється» на шкіру і добре видно результат при світінні: хто саме торкався мічених купюр. А також невидима фарба, що світиться в ультрафіолеті, погано змивається.
 • Внутрішні оздоблювальні роботи. У цьому випадку основні властивості – швидке висихання та яскраве світіння. Вона використовується для обробки стін, стель та предметів інтер'єру. Важливо пам'ятати, що при роботі з фарбою у закритих приміщеннях слід провітрювати. Після висихання матеріал повністю безпечний здоров'ю навіть при контакті зі шкірою рук.
 • Зовнішні оздоблювальні роботи. Матеріал для такого виду робіт має високу міцність, морозостійкість та стійкість до атмосферних явищ. Вона підходить для зовнішнього оздоблення будівель, фасадів та елементів екстер'єрів.
 • Для покриття металевих поверхонь. Флуоресцентне покриття відмінно наноситься на предмети з металу, добре тримається та взаємодіє з їх поверхнею. Невидима фарба, що світиться в ультрафіолеті, як правило, використовується як покриття для елементів декору, аксесуарів, ємностей для напоїв.
 • Для покриття поверхонь та виробів зі скла. Підходить для розпису вікон, акваріумів, скляних аксесуарів та елементів декору, посуду. Має підвищену стійкість до води та миючих засобів.
 • Для покриття пластикових поверхонь. Використовується для прикраси предметів інтер'єру, меблів, аксесуарів. Відмінно взаємодіє з пластиковою структурою, швидко висихає та міцно тримається.
 • Для розпису тканин. Ідеальне рішення для нанесення текстильних виробів. Витримує до 20 прань. Відмінно себе зарекомендувала як фарби для дизайну футболок. Молоде покоління часто вибирає собі одяг, на який нанесена невидима флуоресцентна фарба, що світиться в УФ-променях.

Цікавості

Здатність світитися під впливом ультрафіолету є не тільки у пігментів та деяких живих організмів. Наприклад, світяться навіть вітаміни. Особливо хочеться виділити вітамін В12 – він під ультрафіолетом видає яскравий жовтий колір.

Як краще наносити: аерозоль, пензлик чи пульверизатор?

Перед нанесенням покриття слід, перш за все, подбати про поверхню, яка покриватиметься. Вона має бути рівною, чистою та очищеною від попередніх лакофарбових покриттів, які відшаровуються. Аерозольним способом не рекомендуємо наносити таке покриття. Для великих об'єктів це не доцільно, а для дрібних неекономно. Краще для таких цілей скористатися фарбопультом або пензлем. Прозора флуоресцентна фарба добре лягає та швидко висихає.

Вам потрібна якісна фарба, що світиться в Києві та Україні?

Дзвоніть нам і ми допоможемо підібрати товар конкретно для ваших цілей, а також доставимо вам обраним вами способом. Ви також можете зробити замовлення через кошик сайту в будь-який час доби. На сайті представлений товар у різних ємностях, а також у різних колірних рішеннях.

Замовляйте фарбу в меншій ємності, перевіряйте її особливості та оформлюйте замовлення на велику партію у нас за вигідною ціною. Ми гарантуємо своєчасну доставку по Києву та Україні. Lumi-light – це високоякісна флуоресцентна фарба, де ви можете її купити за доступними цінами. Також пропонуємо взаємовигідні умови співпраці оптовим клієнтам.