Про компанію

Ми займаємося поставками якісних фарб, що світяться і пігментів з 2008 року.

У нас Ви можете купити люмінофор - порошок, що світяться у темряві та під УФ, люмінесцентні фарби, флуоресцентні пігменти і фарби, що світяться в ультрафіолеті: видимі та невидимі, а також, блискітки (глітери), перламутрові фарби і пігменти, фарби хамелеон, тощо. Крім цього, у продажу є готові вироби, які світяться в темряві: намисто, бісер, кулони на шию, сережки, фотопапір, що світиться, світлонакопичувальна плівка оракал, декоративні камінці і лаки для нігтів, що світяться.

Також у продажу з'явився фотохромний та термохромний пігмент (змінює колір під впливом сонячних променів та температури), електролюмінофор (для виготовлення LED освітлення) та антистоксовий люмінофор (світиться в інфрачервоному спектрі).

Асортимент постійно зростає!
Фарби, що світяться, - це інноваційний продукт, який дозволяє, підключивши фантазію, виробляти самостійно дивовижно красиві речі, надаючи їм індивідуальність і неповторність. Хороші ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта і асортимент, що постійно розширюється, - це рецепт посмішок наших покупців.

Ми допомагаємо підібрати оптимальне рішення для Ваших завдань. Сподіваємося, що казкова краса та чарівне світіння наших товарів принесуть Вам море задоволення, як і нам, а відвідування нашого сайту відкриє для Вас нові можливості та перспективи для успішного бізнесу.

Шукаємо представників по Україні та світу. Докладніше, а також ознайомитися з умовами та знижками для дилерів можете ТУТ.

Універсальність люмінофора полягає в тому, що його можна застосовувати у різних сферах.

Наші клієнти:

  • СТО, що займаються тюнінгом, стайлінгом, фарбуванням дисків та аерографією на авто та мото транспорті
  • поліграфії, центри друку на футболках та ін.
  • студії дизайну інтер'єрів та екстер'єрів, ландшафтний дизайн, оформлення приміщень
  • художні майстерні, авторські студії аерографії, хенд-мейду, розпису по склу, вітражу
  • магазини будматеріалів, будівельні супермаркети
  •  рекламні агентства, зовнішня реклама на транспорті (плівкою оракал, що світиться)
  • флористи, студії квіткового дизайну, лавки (в наявності є люмінофорна фарба для живих квітів)
  • салони манікюру, магазини з косметикою (порошок для втирки, лаки для нігтів, що світяться в темряві і під ультрафіолетом)
  • студії боді-арту

Люмінесцентні та флуоресцентні фарби, які Ви можете придбати у нас – екологічно чистий продукт. Вони не містять фосфору та абсолютно нешкідливі для людини. Товар має всі необхідні сертифікати, допуски, радіологічні та санітарно-епідеміологічні висновки. З ними Ви можете ознайомитись ТУТ.